Slider Title

Short Excerpt

Volta / Mr. Volta

(Volta, Polsko; 2017; 105 min.; DCP)

Režie/Director: Juliusz Machulski                                                    

Scénář/Writer: Juliusz Machulski

Kamera/Cinematography by: Arkadiusz Tomiak

Střih/Editing by: Rafał Listopad                       

Hudba/Music by: Julian Kościelniak                                  

Hrají/Cast: Andrzej Zieliński, Olga Bołądź, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Jacek Braciak, Joanna Szczepkowska ad.

Producent/Producer: Juliusz Machulski

KOUPIT VSTUPENKY
Volta2

Bruno Volta je skutečný přeborník v řešení hádanek a prohlédnutí lidí skrz naskrz. Jednoho dne přijde pravý čas na jeho smysl pro intriky a vydělávání. Jeho mnohem mladší partnerka Agnieszka se za neobvyklých okolností setkává s dívkou jménem Wiki. Nová známá nalézá ve stěně staré budovy tajemný a neobvykle cenný předmět. Volta nemůže promeškat takovou milionovou příležitost. Spolu s mazaným bodyguardem jménem Dycha se rozhodne hrát vabank a je připraven čelit čemukoliv, aby mimořádný předmět získal. Nebude to snadné, protože nevinně vypadající Wiki je ve skutečnosti rovný soupeř, žádné „slabší pohlaví“. Více než čerstvou novinku legendárního režiséra Juliusze Machulského („Vabank“ – 1981, „Sexmise“ – 1983, „Kingsajz“ – 1987, „Kiler“ – 1997, „Vinci“ – 2004) máme tu čest uvést v exkluzivní české premiéře.

MFF 3Kino za použití www.filmpolski.plThe 30-year-old Aga is a pretty and smart girl who is facing a crisis of her relationship with the 20-years-older Bruno – a madly intelligent but calculating lawyer. For him, Aga completely resigned from her dreams, which made her totally dependent on Bruno. The man does provide her with a comfort life but he controls each her step. An accidental meeting of Aga with her peer Viki will make the life of each of the protagonists of the film change diametrically. Especially when Viki, during a renovation of an old Lublin tenement, will encounter, stuck in a brick wall… a historical treasure!

www.festiwalgdynia.pl