11. 6. a 18. 6.

Trenérova dcera/ Córka trenera

PL, Polsko; 2018; 93 min.
Film uvádíme v původním znění s českými a anglickými titulkami
English friendly

Režie: Łukasz Grzegorzek
Scénář:  Łukasz Grzegorzek, Krzysztof Umiński
Hrají: Jacek Braciak, Karolina Bruchnicka, Bartłomiej Kowalski, Agata Buzek, Piotr Żurawski, Witold Wieliński, Marta Ścisłowicz, Łukasz Grzegorzek, Bartłomiej Świderski, Kinga Anusiewicz, Michał Caruk, Konrad Fryze, Mariusz Fyrstenberg, Mateusz Grzegorzek, Paweł Habrat, Kajetan Kossakowski, Michał Kostecki, Jarosław Kowalewski, Patrycja

Několik let cestuje Maciej (skvělý herec Jacek Braciak) se svou 17letou dcerou Wiktorií (Karolina Bruchnicka) po tenisových turnajích. Jejich život se skládá jen z cest od tréninku k zápasu a naopak. Dcera je pro Macieje, otce i trenéra v jednom, vším a on pro dceru zatím celým jejím světem. Maciej věří, že Wimbledon mají na dosah, až do chvíle, než se k nim připojí Igor (Bartłomiej Kowalski), slibný hezký mladý tenista, který začíná trénovat také pod vedením Macieje. Trenérova dcera je snímek plný diskrétního humoru, narážejícího na problematiku hledání vlastní identity. Otec dospívající dívky sní o tom, že se jeho dcera stane polskou tenisovou mistryní, ale dívka začne dělat vše pro to, aby sportu unikla. (3Kino)

11./ 6./ 2019, kino Atlas, velký sál, 20.00 /vstupenky zde/

18./ 6./ 2019, kino Atlas, velký sál, 20.30 /vstupenky zde/


Upalne lato. Maciej Kornet podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią. Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor, dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.


Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *