Autorské čtení: Radka Denemarková – Hodiny z olova

PLNĚ OBSAZENO!

Autorské čtení: Radka Denemarková – Hodiny z olova je již PLNĚ OBSAZENÉ!
Kapacita tohoto literárního večera je již naplněna. Děkujeme za Váš zájem  Omlouváme se, že již nemůžeme přijímat další registrace. Těšíme se na Vás na dalších setkáních v 3KinoCentrále!!! www.3kino.cz

29.7. 2020
od 19h
Hodiny z olova – setkání s Radkou Denemarkovou
3Kino Centrála
vchod z ulice V Jámě 699/1, Praha 1, (1. schodiště)
Rezervace nutná: REZERVACE ZDE
(PROSTOR POJME MAXIMÁLNĚ 45 LIDÍ)
Info: jana.hanuskova@3kino.cz

Mezinárodně uznávaná a oceňovaná autorka přečte úryvek z knihy Hodiny z olova, jejíž téma, v kontextu současného světového dění, již ani nemůže být aktuálnější.
Radka Denemarkováje spisovatelka, literární historička, scenáristka, překladatelka německých děl a dramaturgyně. Je jediná česká autorka, která obdržela Magnesiu Literu čtyřikrát – za prózu, za publicistiku, za překladovou knihu a hlavní ocenění Kniha roku 2019.
Vstupné neplatíte, po skončení události však v závislosti na Vaší spokojenosti můžete přispět dobrovolnou částkou určenou na organizační náklady 3Kino Centrála.
3Kino Centrála
Účelem projektu 3Kino Centrála je koncentrace různých forem kultury do středu, ba přímo samotného srdce filmového festivalu 3KinoFest. V komorní atmosféře ateliéru v centru Prahy budeme představovat hodnotnou kulturu lidem, kteří o ni mají zájem a jsou ochotni jít pod povrch, do hloubky. Pravidelně se budeme setkávat při autorských čteních, komorních divadelních představeních, projekcích a rozhovorech. Středobodem každého setkání bude inspirativní osobnost, která má co říct. 

PL
 
Radka Denemarková – czy trzeba ją komuś przedstawiać? Znana i nagradzana na forum międzynarodowym pisarka, przeczyta fragmenty książki Hodiny z olova (Zegar z ołowiu), której temat jest bardziej niż współczesny.

SK
 
Radka Denemarková – je potrebné dodať niečo viac? Medzinárodne uznávaná a oceňovaná autorka prečíta úryvok z knihy Hodiny z olova, ktorej téma, v kontexte súčasného svetového diania, ani nemôže byť aktuálnejšia.
 
 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *