Divácké akreditace

Podpořte 3KinoFest částkou 220,- Kč a celý máte festival za půlku.

Již dnes si můžete koupit diváckou akreditaci na Mezinárodni filmový festival 3KinoFest 2020 a ušetřit tak 50% z ceny každé projekce.

 • Single  půjdete-li na projekce sám/ sama ušetříte polovinu z ceny každé projekce
 • Double půjdete-li na projekce ve dvou, zaplatíte jen jednu vstupenku 

   Jak zaplatit akreditaci?

 • stačí poslat 220,- Kč na účet MFF 3Kino: 3899195339/0800
 • následně se zaregistrovat se zasláním emailu na adresu info@3kino.cz (uveďte prosím jméno, telefonní číslo, abychom Vás mohli  následně kontaktovat a předat akreditační kartu. V případě, že pošlete peníze z jiného účtu uveďte prosím do poznámek v převodním příkazu své jméno).
 • do předmětu zprávy zadejte „Akreditace – 3KinoFest 2020“. Obratem Vám zašleme voucher, který na našem infostánku v Městské knihovně proměníte za akreditační kartu
 • dotazy prosím mailem na: pavel.sousek@3kino.cz

Wielkanocna sprzedaż co prawda już się skończyła, ale dajemy Wam drugą szansę!

Już dziś możecie kupić akredytację na Międzynarodowy Festiwal Filmowy 3KinoFest i zaoszczędzić 50% przy każdej projekcji.

 • Single idziesz na projekcję sam/sama oszczędzasz połowę ceny z każdego biletu
 • Double pójdziecie na projekcję we dwoje, zapłacicie tylko za jeden bilet.
 • Jak zapłacić za akredytację?
 • wystarczy wysłać 220,- Kč na konto MFF 3Kino: 3899195339/0800
 • następnie zarejestrować się poprzez wysłanie maila na adres info@3kino.cz (podając imię, nazwisko i numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować w celu przekazania akredytacji. W przypadku, że płacisz z nie swojego konta w tytule przelewu proszę wpisać dodatkowo imię i nazwisko)
 • w tytule przelewu proszę wpisać „Akredytacja – 3KinoFest 2020”. W odpowiedzi wyślemy voucher, który następnie wymienisz na akredytację na stanowisku w Bibliotece Miejskiej.
 • pytania proszę kierować na mail: pavel.sousek@3kino.cz

Informace o 3KinoFest 2020:

7. ročník se uskuteční v termínu 4. – 11. 11. 2020 v prostorách Městské knihovny a v kině Atlas.

Většina projekcí proběhne ve velkém kinosálu Městské knihovny (virtuální prohlídka) a již tradičně v kině Atlas  (Karel a jeho bar tým, již vymýšlí čím Vás překvapí).

Kinosál Městské knihovny je nově vybaven špičkovou technologií, jak v oblasti promítání obrazu (digitální obraz ve 4K rozlišení + 3D projekce), tak i zvuku.

Festivalový infostánek bude v prostorách Městské knihovny. Tam si budete moci vyzvednout divácké akreditace, katalogy, plakáty, ztracené děti a mobilní telefony…

Novinkou letošního doprovodného programu bude interaktivní divadelní představení určené pro děti. Proběhne o víkendu v malém kinosálu Městské knihovny tak, aby rodiče mohli ve stejnou dobu nerušeně sledovat některý z filmů v nedalekém kinosálu.

I letos Vás čeká koncert (možná budou i dva) a zajímavé divadelní projekty (skvělé polské monodrama, prozradíme později) a street divadlo maďarského autora, které proběhne na Mariánském náměstí .

Další novinkou je Industry program, který je určený zejména pro filmové tvůrce a studenty filmových škol, ale i pro držitele akreditací 3KinoFest 2020.

Podrobnosti programu budeme zveřejňovat postupně. Další informace o 3Kino zde.


Second chance!
Even though the Easter pre-sale is over, we’re giving you a second chance!
Buy your 3KinoFest 2020 festival pass today already and you can save 50 % off every projection.
Single – if you attend alone, you save half of the price.
Double – if you attend with someone else, you pay for one ticket only.

How to pay for the festival pass?
– simply send 220 CZK to the 3Kino bank account: 3899195339/0800
– then sign up by sending an e-mail to info@3kino.cz with subject „Akreditace – 3KinoFest 2020″  (please state your name and phone number so that we’re able to contact you).
– in case you’re sending the money from someone else’s account, please state your name in the note of the payment. 
– a voucher will be sent to you right away, which will allow you to pick up your festival pass on our info point in the Municipal Library of the City of Prague. 
– with any questions, please contact us at pavel.sousek@3kino.cz