Karanténa jednou skončí. Připravujeme 7. ročník!

Jedeme dál.

Karanténa jednou skončí. S novým posíleným týmem připravujeme 7. ročník a věřte, že se máte na co těšit. Letos většina projekcí proběhne ve velkém kinosálu Městské knihovny (virtuální prohlídka) a již tradičně v kině Atlas (tam se na Vás těší Karel a jeho bar tým, který již vymýšlí čím vás překvapí).

Kinosál Městské knihovny je vybaven špičkovou technologií, jak v oblasti promítání obrazu (digitální obraz ve 4K rozlišení + 3D projekce), tak i zvuku.

Festivalový infostánek bude v prostorách Městské knihovny. Tam si budete moci vyzvednout divácké akreditace, katalogy, plakáty, ztracené děti a mobilní telefony…

Novinkou letošního doprovodného programu bude interaktivní divadelní představení určené pro děti. Proběhne o víkendu v malém kinosálu Městské knihovny tak, aby rodiče mohli ve stejnou dobu nerušeně sledovat některý z filmů v nedalekém kinosálu.

I letos Vás čeká koncert (možná budou i dva) a zajímavé divadelní projekty (skvělé polské monodrama, prozradíme později) a street divadlo maďarského autora, které proběhne na Mariánském náměstí .

Další novinkou je Industry program, který je určený zejména pro filmové tvůrce a studenty filmových škol, ale i pro držitele akreditací 3KinoFest 2020.

Podrobnosti programu budeme zveřejňovat postupně.

Nepropadejte panice, nový festivalový tým se na Vás už těší!


Działamy dalej.

Kwarantanna kiedyś się skończy. Wraz z nowym, powiększonym zespołem przygotowujemy 7. edycję i wierzcie nam, macie się już na co cieszyć. W tym roku większość projekcji odbędzie się w dużej sali Biblioteki Miejskiej i tradycyjnie już w kinie Atlas (a tam czeka na Was Karel ze swoją ekipą z baru i mnóstwem niespodzianek).


 

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *