VELIKONOČNÍ PŘEDPRODEJ UKONČEN

VELIKONOČNÍ PŘEDPRODEJ UKONČEN

Akreditaci za velikonoční cenu 100,- Kč si můžete koupit pouze do 19. 4. (do půlnoci).

Již dnes si můžete koupit diváckou akreditaci na Mezinárodni filmový festival 3KinoFest 2020 a získat tak speciální cenu.

  • Single  půjdete-li na projekce sám/ sama ušetříte polovinu z ceny každé projekce
  • Double půjdete-li na projekce ve dvou, zaplatíte jen jednu vstupenku 

Náš tým doručí prvním 20 kupujícím velikonoční kulinářskou specialitu. S láskou připravený zákvas podle tradiční receptury ze kterého připravíte velikonoční żurek. Recept zde

Jak zaplatit akreditaci?

  • stačí poslat 100,- Kč na účet MFF 3Kino: 3899195339/0800
  • následně se zaregistrovat se zasláním emailu na adresu info@3kino.cz
  • do předmětu zprávy zadejte „Akreditace – 3KinoFest 2020“. Obratem Vám zašleme voucher, který na našem infostánku v Městské knihovně proměníte za akreditační kartu
  • dotazy prosím mailem na: pavel.sousek@3kino.cz

(Velikonoční akce platí do 19. 4. 2020 do 24:00)


Informace o 3KinoFest 2020:

7. ročník se uskuteční v termínu 4. – 11. 11. 2020 v prostorách Městské knihovny a v kině Atlas.

Většina projekcí proběhne ve velkém kinosálu Městské knihovny (virtuální prohlídka) a již tradičně v kině Atlas  (Karel a jeho bar tým, již vymýšlí čím Vás překvapí).

Kinosál Městské knihovny je nově vybaven špičkovou technologií, jak v oblasti promítání obrazu (digitální obraz ve 4K rozlišení + 3D projekce), tak i zvuku.

Festivalový infostánek bude v prostorách Městské knihovny. Tam si budete moci vyzvednout divácké akreditace, katalogy, plakáty, ztracené děti a mobilní telefony…

Novinkou letošního doprovodného programu bude interaktivní divadelní představení určené pro děti. Proběhne o víkendu v malém kinosálu Městské knihovny tak, aby rodiče mohli ve stejnou dobu nerušeně sledovat některý z filmů v nedalekém kinosálu.

I letos Vás čeká koncert (možná budou i dva) a zajímavé divadelní projekty (skvělé polské monodrama, prozradíme později) a street divadlo maďarského autora, které proběhne na Mariánském náměstí .

Další novinkou je Industry program, který je určený zejména pro filmové tvůrce a studenty filmových škol, ale i pro držitele akreditací 3KinoFest 2020.

Podrobnosti programu budeme zveřejňovat postupně. Další informace o 3Kino zde.

Leave a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *